ProduktyProma Polska | Producent i dystrybutor maszyn oraz narzędzi +48 71 358 05 20 Przedłuż gwarancję

O nas

Nasza oferta

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny do obróbki drewna, metalu, blachy: w tym frezarki, tokarki, piły, przecinarki, strugarki, szlifierki, giętarki oraz elektronarzędzia, narzędzia warsztatowe, ogrodowe, agregaty prądotwórcze i wiele innych produktów. 

Maszyny i narzędzia marki PROMA pracują w działach utrzymania ruchu, w warsztatach ślusarskich, mechanicznych, samochodowych, stolarskich oraz szkołach zawodowych od lat dziewięćdziesiątych XX w. Marka PROMA znana jest w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Maszyny sprzedawane przez Proma Polska sp. z o.o. z powodzeniem obsługują warsztaty statków dalekomorskich, a także firm polskich ulokowanych poza granicami kraju, ale oczekujących polskiej obsługi oraz sprawnego serwisu zdolnego dokonać przeglądów czy napraw, w krótkim czasie, w tak odległych miejscach jak np. Dubaj.

Mogą Państwo zamówić w naszej firmie pojedyncze maszyny oraz kompleksowe rozwiązania zaprojektowane przez naszych doradców technicznych.

dowiedz się więcej

Proma Polska

 

Proma od ponad 20 lat jest europejskim producentem i dystrybutorem maszyn i narzędzi pod marką własną PROMA.

W produkcji maszyn i narzędzi stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne. Wszystkie produkty spełniają wymagania norm europejskich (CE).

Nasze maszyny pracują w działach utrzymania ruchu, warsztatach rzemieślniczych; ślusarskich, mechanicznych, samochodowych, stolarskich, w szkołach zawodowych, u majsterkowiczów. Z powodzeniem użytkowane są w pracach profesjonalnych i amatorskich.  

Do Państwa dyspozycji jest nasz Dział Obsługi Klienta w siedzibie firmy oraz Menadżerowie Regionów w całej Polsce. Nasz system elektronicznej obsługi zamówień pozwala w maksymalnie uproszczony sposób składać zamówienia, które natychmiast trafiają do realizacji.

Profesjonalna obsług spedycyjna (DHL, Poczta Polska) gwarantuje sprawną dostawę zamówionych towarów oraz odbiór przesyłek kierowanych do Działu Serwisu.

 

 

Formularz zamówienia części zamiennych

Aktualności

Informacje

Kontakt

tel. +48 71 358 05 20
fax.
Proma Polska sp. z o.o.
ul. Polna 29 (centrum Eurologis)
55-095 Długołęka
Formularz kontaktowy

Najcześciej zadawane pytania

Zastanawiasz się jak złożyć zamówienie lub gdzie obejrzeć produkty Proma? Skorzystaj z listy Najczęściej Zadawanych Pytań.

Zobacz listę

Znajdź dystrybutora

Znajdź sklep lub partnera handlowego z Twojego regionu i zobacz nasze maszyny i narzędzia.

Przejdź do mapy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.