ProduktyProma Polska | Producent i dystrybutor maszyn oraz narzędzi +48 71 358 05 20 Przedłuż gwarancję

Proma dystrybutorem marek PRAB i Hapman

Nowe partnerstwo: Proma Polska łączy siły z KMC Global Europe

                                    

Z radością informujemy, że Proma Polska została oficjalnym dystrybutorem na rynku polskim marek @PRAB i @Hapman, należących do @KMC Global.
To znaczące partnerstwo oznacza nowy rozdział w naszym zaangażowaniu w obsługę sektora przemysłowego w Polsce.


Proma Polska jest kluczowym graczem na polskim rynku od 2001 roku, z dumą obsługując ponad 1000 firm przemysłowych. Nie tylko produkujemy i dystrybuujemy maszyny i urządzenia dla przemysłu metalowego, w tym własne marki, ale także pełnimy rolę zewnętrznego działu utrzymania ruchu, realizujemy remonty maszyn oraz zarządzamy systemami TPM największych firm.


Od 2020 roku Proma Polska aktywnie uczestniczy w BNI (@Business Network International). Agnieszka Górka, prezes Proma Polska oraz prezes jednego z oddziałów @BNI Polska, stworzyła najpotężniejszy power team przemysłowy w Polsce. Dzięki wsparciu zespołu sprzedaży Proma spodziewamy się znaczącego wzrostu rozpoznawalności i liczby wdrożeń marek PRAB i Hapman na polskim rynku.


Współpraca jest dodatkowo wzmocniona przez nasze wspólne zaangażowanie w ramach grup BNI, do których nasze Spółki przynależą: @BNI Online i @BNI North Wrocław. To partnerstwo zwiększy naszą skuteczność i przyniesie obopólne korzyści obu firmom.


Zapraszamy do przyłączenia się do nas w tej ekscytującej podróży. Ty również możesz zostać przedstawicielem, partnerem biznesowym lub dystrybutorem tych globalnych marek należących do KMC Global na terenie całej Europy!


Przejdź do listy produktów i rozwiązań technologicznych w zakresie przetwarzania wiórów metalowych: <link>

Lub pobierz ulotkę z przeglądem produktów: <link>

#KMCGlobalEurope #PRAB #Hapman #PromaPolska #Machinery #InnovativeWithKMC #MetalScrap #BulkMaterials #Conveyors #Helix #TubularDragConveyor #Crusher #Wringler #BNI #SerwisPromaPolska

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.